AdBlock Plus

 

Addblock Plus

Belki de pazardaki en popüler reklam engelleyicisi olan, AdBlock Plus, Firefox, Chrome, Opera, ile birlikte Android ve iOS’ta koruma sağlar. AdBlock Plus, reklamları açılmadan önce engeller ve kötü amaçlı yazılımları ve sosyal medya tuşlarını filtre dışı bırakmak için seçenek sunar, böylece hangi reklamları göreceğinizi seçebilirsiniz. AdBlock Plus’un kurulumu ve kullanımı basittir, bu yüzden teknik bilgisi olmayanlar dahi kullanabilirler.

 

AdBlock Plus, ücretsiz bir hizmettir ve abonelik temelinde çalışmaz. Bununla birlikte belirli gruplardan, reklamlarını beyaz listeye almaları için ödemeler kabul ettikleri bildirilmiştir. “Kesintisiz reklam yapma” seçeneği, bazıları için can sıkıcı olabilir ama manuel olarak bunlardan vazgeçebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.


Opera

 

Opera add blocker

Web tarayıcısı Opera‘nın yerleşik reklam engelleyicisi vardır, bu yüzden herhangi bir üçüncü kişi uzantılarına gerek yoktur. İlave olarak Opera, aynı zamanda çoğu internet sitesinden, izleme çerezlerini engelleyerek, online anonimlik ve daha gizli internet deneyimini ortaya çıkarır.

 

Opera, özelliklerle dolu ara yüzü ve mükemmel performansı ile popülarite kazanmaktadır, ilave olarak ekstra bir güvenlik katmanı için entegre edilmiş bir VPN sunar.

Opera, Windows, Mac, Android ve iOS için uygundur.

  • Muratbey Mahallesi, Doğanbursalıoğlu Caddesi 2/B, 35860 IZMIR & TURKEY
  • destek@melihkaplan.com
  • +90 (530) 233 25 31